Un băiat de 15 ani de la Grupul Şcolar Auto din Târgovişte a fost agresat fizic de un elev de 17 ani de la Liceul nr.1 „Nicolae Ciorănescu” din Târgovişte. Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații De la tv - martie 07, 2013 Un băiat de 15 ani de la Grupul Şcolar Auto din Târgovişte a fost agresat fizic de un elev de 17 ani de la Liceul nr.1 „Nicolae Ciorănescu” din Târgovişte. Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații Comentarii
Comentarii
Trimiteți un comentariu